فرصت‌های سرمایه‌گذاری در خدمات الکترونیکی دولت جمهوری اسلامی ایران در دو بخش طرح‌های قابل مشارکت و طرح‌های دارای اولویت بررسی می‌شوند. فهرست این دو گروه توسط کمیسیون توسعه دولت الکترونیک از طریق این وب سایت به‌صورت عمومی اعلام می‌شود . . . بیشتر

دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با رعایت شرایط آورده شده در دستورالعمل با استفاده از فرمی که برای این منظور پیش بینی شده است جهت دریافت گواهی مشارکت اقدام کنند. این فرایند با ثبت اطلاعات و دریافت کد رهگیری از سیستم آغاز می شود . . . بیشتر

علاوه بر فهرست خدمات اعلام‌شده از سوی کمیسیون توسعه دولت الکترونیکی، دستگاه‌های اجرایی می‌توانند فهرست خدمات و طرح‌های قابل مشارکت اعم از پیشنهادی توسط طرف مشارکت و یا دستگاه اجرایی را جهت تصویب به کمیسیون اعلام نمایند . . . بیشتر

خبر: گفتگو در خصوص ظرفیت بخش خصوصی برای مشارکت در طرح های نیمه تمام عمرانی

برنامه «گفت‌وگوی اقتصادی» با موضوع ظرفیت بخش خصوصی و تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی با حضور محسن چمن‌آرا مسئول طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام اتاق بازرگانی ایران و مسعود رهنما معاونت سابق ساخت و توسعه زیرساخت‌های حمل‌و‌نقل کشور از شبکه رادیویی گفت‌وگو روانه آنتن شد.
97/06/17

خبر: کارپوشه ایرانیان ابزاری برای تسهیل و تسریع مکاتبات اداری مردم­

به منظور افزایش بهره‌وری و برای سهولت مردم در پیگیری مطالبات یکپارچه مردمی از دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی، سامانه ملی کارپوشه ایرانیان ایجاد و بهره‌برداری شده است.
1397/04/25

خبر: وزیر نیرو در دیدار با مدیران آبفای کشور : باید زمینه‌های جهش در مشارکت بخش خصوصی را فراهم کنیم.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛رضا اردکانیان وزیر نیرو در نشست با مدیرعامل و مدیران کل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طی سخنانی سرعت، دقت و سلامت را سه علامت اختصاری برای فعالیت مجموعه آبفای کشور دانست و اظهار کرد: سرویس ارائه شده از سوی این شرکت باید با سرعت و دقت فنی لازم همره باشد که این مهم نیاز به سطح بالایی از توانمندی دارد. اردکانیان با اشاره به اینکه برای داشتن سرعت و دقت در...
1397/05/14

اطلاعیه و فراخوان: برگزاری دومین همایش مشارکت عمومی- خصوصی در ارائه خدمات دولت الکترونیکی

دومین همایش مشارکت عمومی- خصوصی در ارائه خدمات دولت الکترونیکی در مهرماه 1397 برگزار خواهد شد.
97/05/21

اطلاعیه و فراخوان: برگزاری اولین همایش مشارکت عمومی- خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه ای در ارائه خدمات الکترونیکی

اولین همایش مشارکت عمومی- خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه ای در ارائه خدمات الکترونیکی در تاریخ 26 تیر ماه 1397 روز سه شنبه برگزار خواهد شد.
97/04/25

اطلاعیه و فراخوان: نخستین همایش بین المللی "جنبه های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات"

‍ نخستین همایش بین المللی "جنبه­ های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات" توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری پژوهشگاه قوه قضاییه و دانشگاه علم و فرهنگ و با حضور اساتید و صاحب نظران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و حوزه حقوق، در روزهای پنجم و ششم اسفندماه ۹۶ در تهران برگزار خواهد شد.
96/8/3

رویداد: برگزاري اولين همایش مشارکت عمومی -خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه‌ای در ارائه خدمات الکترونیکی

نخستین همایش مشارکت عمومی -خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه‌ای در ارائه خدمات الکترونیکی در تاريخ ٢٦تير ماه ١٣٩٧در سالن شهيد قندي وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران ارشد سازمان فناوری اطلاعات و بخش خصوصی برگزار گرديد.
97/04/27

رویداد: افتتاح فاز اول دولت الکترونیکی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مشارکت ۵۱ دستگاه دولتی با ۴۴۰ خدمت، از بهره‌برداری فاز دوم دولت الکترونیک در دهه فجر سال جاری خبر داد.
96/05/10

رویداد: افتتاح فاز اول شبکه ملی اطلاعات

فاز اول شبکه ملی اطلاعات با شعار «دسترسی به اطلاعات با سرعت بیشتر، کیفیت بهتر، هزینه کمتر» امروز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد. شبکه‌ ملی اطلاعات در کنار اینترنت با سرعت و قیمتی متفاوت در دسترس مردم قرار می‌گیرد.
95/06/07