فرصت‌های سرمایه‌گذاری در خدمات الکترونیکی دولت جمهوری اسلامی ایران در دو بخش طرح‌های قابل مشارکت و طرح‌های دارای اولویت بررسی می‌شوند. فهرست این دو گروه توسط کمیسیون توسعه دولت الکترونیک از طریق این وب سایت به‌صورت عمومی اعلام می‌شود . . . بیشتر

دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با رعایت شرایط آورده شده در دستورالعمل با استفاده از فرمی که برای این منظور پیش بینی شده است جهت دریافت گواهی مشارکت اقدام کنند. این فرایند با ثبت اطلاعات و دریافت کد رهگیری از سیستم آغاز می شود . . . بیشتر

علاوه بر فهرست خدمات اعلام‌شده از سوی کمیسیون توسعه دولت الکترونیکی، دستگاه‌های اجرایی می‌توانند فهرست خدمات و طرح‌های قابل مشارکت اعم از پیشنهادی توسط طرف مشارکت و یا دستگاه اجرایی را جهت تصویب به کمیسیون اعلام نمایند . . . بیشتر

خبر: رعایت شفافیت مهمترین هدف لایحه مشارکت عمومی است

به گزارش ایرنا، محسن حاجی میرزایی لایحه مشارکت عمومی و خصوصی را مسیری برای ایجاد برابری طرف خصوصی و عمومی، رعایت قواعد رقابت و شفافیت دانست.
97/09/21

خبر: هیئت دولت لایحه مشارکت عمومی خصوصی را تصویب کرد

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، هیئت وزیران در جلسه روز چهارشنبه (14 آذر) که به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور تشکیل شد، لایحه مشارکت عمومی خصوصی را تصویب و به مجلس فرستاد.
97/09/21

خبر: الزام تعيين مدير پروژه‌های مشاركت عمومی خصوصی در هريك از دستگاه‌های اجرايی

در راستای تسريع در جلب مشاركت بخش خصوصی در پروژه‌های زيرساختی، دكتر محمدباقر نوبخت، معاون رئيس‌جمهوری و رئيس‌سازمان برنامه و بودجه كشور طی ا‌بلاغيه‌ای به تعدادی از وزراء، دستگاه‌های اجرايی را نسبت به تعيين مدير پروژه مشاركت عمومی خصوصی و معرفی نماينده ثابت و تام‌الا‌اختيار برای واگذاری طرح‌های عمرانی به بخش خصوصی در كشور ملزم كرد.
97/08/23

اطلاعیه و فراخوان: برگزاری دومین همایش مشارکت عمومی- خصوصی در ارائه خدمات دولت الکترونیکی

دومین همایش مشارکت عمومی- خصوصی در ارائه خدمات دولت الکترونیکی در مهرماه 1397 برگزار خواهد شد.
97/05/21

اطلاعیه و فراخوان: برگزاری اولین همایش مشارکت عمومی- خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه ای در ارائه خدمات الکترونیکی

اولین همایش مشارکت عمومی- خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه ای در ارائه خدمات الکترونیکی در تاریخ 26 تیر ماه 1397 روز سه شنبه برگزار خواهد شد.
97/04/25

اطلاعیه و فراخوان: نخستین همایش بین المللی "جنبه های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات"

‍ نخستین همایش بین المللی "جنبه­ های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات" توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری پژوهشگاه قوه قضاییه و دانشگاه علم و فرهنگ و با حضور اساتید و صاحب نظران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و حوزه حقوق، در روزهای پنجم و ششم اسفندماه ۹۶ در تهران برگزار خواهد شد.
96/8/3

رویداد: برگزاري اولين همایش مشارکت عمومی -خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه‌ای در ارائه خدمات الکترونیکی

نخستین همایش مشارکت عمومی -خصوصی و ظرفیت سازمان توسعه‌ای در ارائه خدمات الکترونیکی در تاريخ ٢٦تير ماه ١٣٩٧در سالن شهيد قندي وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران ارشد سازمان فناوری اطلاعات و بخش خصوصی برگزار گرديد.
97/04/27

رویداد: افتتاح فاز اول دولت الکترونیکی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مشارکت ۵۱ دستگاه دولتی با ۴۴۰ خدمت، از بهره‌برداری فاز دوم دولت الکترونیک در دهه فجر سال جاری خبر داد.
96/05/10

رویداد: افتتاح فاز اول شبکه ملی اطلاعات

فاز اول شبکه ملی اطلاعات با شعار «دسترسی به اطلاعات با سرعت بیشتر، کیفیت بهتر، هزینه کمتر» امروز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد. شبکه‌ ملی اطلاعات در کنار اینترنت با سرعت و قیمتی متفاوت در دسترس مردم قرار می‌گیرد.
95/06/07