عنوان: هدف پروژه های قراردادهای مشارکت عمومی- خصوصی افزایش کارایی در اقتصاد ملی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، داوود دانش جعفری در سومین همایش مالی اسلامی گفت : هدف پروژه های قراردادهای مشارکت عمومی- خصوصی افزایش کارایی در اقتصاد ملی است. وی افزود: بخش خصوصی به کمک دولت در پروژه های عمومی می آید تا اهداف جاری و برنامه های آینده با پشتوانه مناسبی عملیاتی شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارداشت: گردش مالی به دو روش متعارف هزینه کرد پروژه و مشارکت عمومی - خصوصی صورت می گیرد.

ادامه مطلب

۹۶/۰۹/۱۹

عنوان: لزوم مشارکت بهتر بین فراهم کنندگان عمومی و خصوصی خدمات بهداشتی

به گفته وزیر بهداشت سنگاپور آقای چی هونگ، این امر باعث رشد منابع محدود بخش عمومی و اتکای بیشتر بر توانمندی­ های بخش خصوصی خواهد شد.

سخنرانی آقای چی در گردهمایی برگزار شده توسط گروه پزشکی تامسون با همکاری شورای ارتقاء سلامت (HPB) ایراد شد. این اولین بار است که یک فراهم کننده خصوصی خدمات بهداشتی با HPB همکاری می­کند.

ادامه مطلب

۹۶/۰۲/۲۵

عنوان: قزاقستان برنامه پیاده سازی پروژه های مشارکت عمومی-خصوصی با ارزش حدود1/8 تریلیون تنگه را در نظر گرفته است

به گفته معاون هیئت مدیره مرکز مشارکت­های عمومی-خصوصی JSC Talgat Mataev، درحال حاضر، 547 پروژه با ارزش 1/8 تریلیون تنگه در مرحله نهایی شدن قرارداد هستند؛ 18 پروژه در سطح ملی تا حدود زیادی پیاده سازی شده اند، و 529 پروژه باقیمانده در سطح منطقه­ ای هستند.

ادامه مطلب

۹۶/۰۲/۰۵

عنوان: مشارکت های عمومی-خصوصی آینده زیرساخت پایدار هستند.

در قالب تلاش موسسه Veolia North America و مدرسه وارتون برای راهبری محیط زیست جهانی (Global Environmental Leadership) (IGEL)، گزارشی برای نمایش موفقیت و پتانسیل آینده مشارکت ­­های عمومی-خصوصی برای ایجاد راه­حل ­های پایدار برای نیازمندی­های زیرساختی ملی منتشر شده است. در این گزارش اشاره شده است که با توجه به قبض 6/3 میلیارد دلاری برای به روزرسانی زیرساخت آمریکا، چگونه یک مشارکت عمومی-خصوصی می­تواند برای کنار آمدن با ملاحظات مالی و شرایط موجود به کار گرفته شود.

ادامه مطلب

۹۶/۰۱/۲۷